W koszyku (0 Produktów)     0.00 zł
Strona główna  » 

Realizacje

Sztukateria wewnętrzna         Sztukateria zewnętrzna


 

 

Muzeum Narodowe  w Krakowie – Kamienica Łozińskich

 

Kraków jest miastem tysiąca kamienic. Spacerując po Grodzie Kraka co krok mijamy cudowne zabytkowe budynki.  Przy ulicy Piłsudskiego w Krakowie znajdziemy  piękną XIX wieczną kamienicę rodziny Łozińskich. Obecnie kamienica stanowi oddział Muzeum Narodowego.  W 2004r. zapadła decyzja o odrestaurowaniu  tego wyjątkowego zabytku.  Nasza firma także brała udział w pracach renowacyjnych. Na zamówienie wykonaliśmy sztukaterię zewnętrzną, która znajduje się na bocznej ścianie kamienicy.

 

Zdjęcia kamienicy wykonane przed renowacją


 

 

Kamienica po remoncie

 

 

 

Manor House SPA Pałac Odrowążów

 

 

Po ciężkim tygodniu pracy każdemu marzy się odrobina odpoczynku. Weekendowy wyjazd do SPA z pewnością pomoże zapomnieć o stresie i pozwoli nam naładować baterie. W każdym większym mieście znajdziemy salony SPA, ale dlaczego by nie zrelaksować się w luksusowym pałacu? Jeśli szukają Państwo takiego miejsca, to serdecznie zapraszamy do Manor House SPA. W przepięknym, zabytkowym pałacu mieści się wspaniały hotel, który swoim luksusowym i eleganckim wystrojem zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze gzymsy oświetleniowe pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną, ponieważ nadają apartamentom ciepła i podkreślają ich elegancki charakter. Gzyms oświetleniowy jest idealnym rozwiązaniem na gustowne oświetlenie nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

 

 

 

 

 

 


Pałac w Koszęcinie

 

Pałac w Koszęcinie jest jednym z największych neoklasycystycznych zespołów pałacowych w Polsce. Zabytkowy kompleks zachwyca wspaniałą architekturą.  W ostatnich latach ten przepiękny budynek przeszedł gruntowną renowację. Cała elewacja została odświeżona, a zniszczone elementy dekoracyjne zostały odtworzone.  Z dumą przyznajemy, że braliśmy udział w odnowieniu pałacu w Koszęcinie.  Z wręczonych przez głównego wykonawcę rysunków stworzyliśmy gzymsy zewnętrzne, podkreślające neoklasyczny charakter pałacu.

 

Zdjecie pałacu sprzed renowacji

 

 

Zdjęcia pałacu w trakcie prac remontowych

 


 

Pałac po renowacji

 

 

 

 

 


Hotel B&B w Warszawie

 

Gzymsy zazwyczaj kojarzą nam się z tradycyjnymi, klasycznymi  aranżacjami,  ale wbrew pozorom znajdą zastosowanie także w  nowoczesnym budownictwie. Nasza sztukateria zewnętrzna EPS 200  z pewnością będzie idealnym elementem dekoracyjnym apartamentowców, biurowców i hoteli. Najlepszym tego przykładem jest Hotel B&B w Warszawie. Proszę zwrócić uwagę jak nasze gzymsy zewnętrzne świetnie współgrają z bardzo nowoczesnym designem hotelu.

 

 

 


 

Pałac Radziwiłłów w Nagłowicach


Kielce są bardzo popularnym celem weekendowych wypadów. Urokliwe Góry Świętokrzyskie, zabytkowe pałace i kamienice oraz bogata historia przyciągają tysiące turystów każdego roku. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest Zespół  dworsko – pałacowo – parkowy w Nagłowicach. W cieniu Dębów Rejowskich znajduje się zabytkowy Pałac Radziwiłłów. W ostatnich latach elewacja pałacu przeszła gruntowną renowację.  Główny wykonawca zwrócił się do nas z prośbą o wykonanie gzymsów pośrednich. Postawione przed nami zadanie nie było proste, gdyż na podstawie  fragmentu oryginalnego gzymsu musieliśmy zaprojektować i stworzyć elementy dekoracyjne, pasujące do zabytkowej elewacji.  Proces ten był skomplikowany i pracochłonny, ale efekt końcowy jest wart każdego wysiłku. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w renowacji tak wspaniałego obiektu.

 

Zdjęcia pałacu przed renowacją

 

 

 

Poniżej znajduje się zdjęcie wykonane w czasie prac renowacyjnych. Proszę zwróić uwagę, jak oromna jest różnica między lewą, odnowioną częścią budynku, a prawą, dopiero odnawianą.

 

 

Zdjęcia odnowionego pałacu

 

 


 

Rezydencja na Stawowej

 

Aranżując mieszkanie, biuro, czy też inne pomieszczenie bardzo często boimy się stosować kolory i uciekamy się do utartych schematów. Zazwyczaj decydujemy się na białe lub brązowe ościeżnice, drzwi I listwy przypodłogowe. Czy nie warto czasami zaszleć? Najlepszym dowodem na to, że kolorowe listwy MDF wyglądają fantastycznie jest Rezydencja na Stawowej we Wrocławiu. Projektanci w tej realizacji zastosowali niebieskie listwy, dzięki czemu hall nabrał charakteru i unikalności. Z dumą prezentujemy naszą sztukaterię wewnetrzną, która jest częścią tak świetnego projektu.

 

 


 

 

 

Rezydencja na Pomorskiej

 

Piękny Rynek,  festiwale, koncerty I teratry. Z tym kojarzy nam się magiczny Wrocław – Europejska Stolica Kultury. Zabytkowe I przepiękne kamienice z pewnością są chlubą miasta. Jednak poza Rynkiem możemy znaleźć też inne perełki architektoniczne. Jedną z nich jest rezydencja na Pomorskiej. Apartamentowiec zachwyca niebanalną aranżacją ,utrzymaną w niebieskich odcieniach. Nasze ościeżnice I listwy przypodłogowe idealnie współgrają z błękitnym kolorem ścian I kontrastową podłogą. Hall rezydencji doskonale pokazuje, że nie tylko białe listwy MDF mogą wyglądać świetnie. Prawdziwa siła tkwi w kolorze.

 

 

 


Rezydencja na Kaszubskiej

 

Polska ostatnio przeżywa prawdziwy boom budowlany. Nowe mieszkania wyrastają jak grzyby po deszczu. Niestety deweloperzy bardzo często nazywają zwykłe bloki apartamentowcami. Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak wygląda prawdziwy apartamentowiec, to zapraszamy do Rezydencji na Kaszubskiej we Wrocławiu. Stylowy I gustowny hall z pewnością zachwyci każdego. Nasze listwy ścienne i lamperyjne oraz gzymsy idealnie podkreślają elegancję I wyjątkowość całej aranżacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Muzeum Kantora


Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast Polski. Swoją zabytkową architekturą, niepowtarzalnym Rynkiem oraz jedynym w swoim rodzaju Wzgórzem Wawelskim przyciąga co roku miliony turystów. Kolejną, chętnie odwiedzaną atrakcją turystyczną są Bulwary Wiślane. Spacerując nad Wisłą naszą uwagę przykuwa pewien zagadkowy obiekt:  zabytkowy budynek i wznosząca się nad nim metalowo-betonowa konstrukcja.  Jest to Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora – słynnego polskiego reżysera, scenografa, malarza, grafika, wykładowcy krakowskiej ASP i założyciela Teatru Cricot 2. Cały projekt nawiązuje do kantorowskiej idei ambalażu. Zabytkowy budynek elektrowni jest ,,przedmiotem opakowanym” w nowy i imponujący gmach Ośrodka.

Jesteśmy dumni, iż nasza sztukateria zewnętrzna jest częścią elewacji  tak oryginalnego i wyjątkowego muzeum.

 

 

Oto zdjęcies przed rewitalizacji

 

 

Zdjęcia po rewitalizacji obiektu

 

 


 

 

Rezydencja Dubois


W samym sercu pięknego Wrocławia, między zabytkowymi kamienicami znajduje się niesamowita Rezydencja Dubois.  Wchodząc do niej czujemy się, jakbyśmy byli w luksusowym nowojorskim apartamentowcu. Aranżacja  hallu, mówiąc kolokwialnie, zwala z nóg.  Jesteśmy dumni, iż nasze listwy lamperyjne i ścienne MDF oraz gzymsy wewnętrzne znalazły się w tak wyjątkowym i niepowtarzalnym apartamentowcu.   Z ogromną dumą prezentujemy Państwu zdjęcia Rezydencji Dubois.

 

 

 


 

 

 

Hotel Trzy Wyspy w Świnoujściu

 

Hotel & Spa Trzy Wyspy to luksusowy hotel położony nad polskim wybrzeżem. Zachwyca gości nie tylko doskonałą lokalizacją, ale też stylowymi i wyjątkowymi wnętrzami. W pokojach znajdą Państwo nasze gzymsy przysufitowe oraz karniszowe. Oryginalnym elementem dekoracyjnym pokoju są nasze listwy zamontowane wokół łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

Kręgielnia Bowling Club Chrzanów

 

Po ciężkim tygodniu pracy każdemu należy się trochę relaksu. Kręgle są fantastycznym pomysłem na wspólną zabawę z przyjaciółmi i rozładowanie całotygodniowego stresu. Kręgielnie kojarzą nam się z brudnymi i zapuszczonymi pomieszczeniami. Kręgielnia Bowling Club w Chrzanowie skutecznie łamie ten stereotyp. W tym miejscu nie tylko mogą Państwo świetnie się bawić, ale i nacieszyć oko wyjątkową i designerską aranżacją. Dominującym elementem dekoracyjnym są nasze niecodzienne panele 3D. Proszę zwrócić uwagę, iż panele wyglądają świetnie także w kolorze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pensjonat Roztocze

 

Roztocze jest jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Dziewicze lasy, naturalne łąki, czyste powietrze i krystalicznie czyste rzeki przyciągają każdego roku setki turystów.  W tak cudownej i bajkowej scenerii znajduje się wspaniała sala weselna Pensjonatu Roztocze. Ślub jest jednym z najważniejszych momentów życia, każda para marzy o idealnej ceremonii i królewskim przyjęciu. W przepięknej sali Pensjonatu Roztocze młodzi poczują się niczym książę William i księżna Kate. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu salę ozdobioną naszymi listwami przypodłogowymi.

 

 

 

 

 

 

 

Hotel Splendor w Babicach Nowych

 

Wspaniały ślub wymaga wielu przygotowań, począwszy od ustalenia daty tego wyjątkowego dnia, aż po znalezienie pięknych bukietów kwiatowych. Jednym z najważniejszych i często najtrudniejszych zadań jest znalezienie odpowiedniej sali. Wiele par marzy o eleganckim i niepowtarzalnym miejscu, które będzie wspaniałą oprawą dla tak wyjątkowego wydarzenia. Hotel Splendor jest idealnym miejscem dla osób ceniących elegancje, szyk i smak. Przepiękna sala weselna oraz gustownie urządzone pokoje zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza sztukateria wewnętrzna z pewnością pomogła wydobyć blask i piękno tego hotelu. Gzymsy wewnętrzne oraz karniszowe podkreślają klasyczną aranżację całego obiektu.

 

 

 

 

 


Bonia BO02
cena: 9.99 zł
cena: 9.99 zł
Gzyms oświetleniowy sufitowy FOX24
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
Gzyms oświetleniowy sufitowy FOX37
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
Bonia BO04
cena: 9.99 zł
cena: 9.99 zł
Bonia BO03
cena: 9.99 zł
cena: 9.99 zł
Bonia BO02
cena: 9.99 zł
cena: 9.99 zł
Gzyms oświetleniowy sufitowy FOX24
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
1 2 3 4 5

 

Kom:   530 71 71 71

 

 

E-mail: biuro@gzymsy24.plPopularne tagi:

listwy przypodłogowe

gładkie listwy

Panele 3D

listwy sufitowe

listwy oświetleniowe

payu