W koszyku (0 Produktów)     0.00 zł
Strona główna  » 

Katalogi

 

GZYMSY24 – PRODUCENT SZTUKATERII, LISTEW PRZYPODŁOGOWYCH MDF ORAZ PANELI 3D

 

Nasza oferta rozbudowywana jest od 2009 roku, kiedy to w Krakowie na ul. Konfederackiej 4 powstało nasze pierwsze biuro. Początki były skromne, gdyż wtedy mogliśmy pochwalić się jedynie kilkoma wzorami listew z działu sztukaterii zewnętrznej. Po poszerzeniu oferty o większą ilość elementów, postanowiliśmy podjąć się próby wprowadzenia sztukaterii wewnętrznej, która zakończyła się powodzeniem.

 

 

SZTUKATERIA ZEWNĘTRZNA

 

Wszystkie elementy z działu sztukaterii zewnętrznej wykonane są z wysokogatunkowego styropianu EPS200 oraz pokryte specjalistycznym klejem z dodatkiem żywicy a także zabezpieczone siatką z włókna szklanego, dzięki czemu ich jakość nie ulega pogorszeniu podczas montażu czy eksploatacji. 
Nasza oferta sztukaterii zewnętrznej zawiera: listwy: wokółokienne, symetryczne oraz podparapetowe, gzymsy: pośrednie, pod dach, nadokienne, balkonowe, bonie, listwy do boniowania, pasy boni, pilastry: rdzenie, głowice, bazy, wsporniki, zworniki, architrawy, bazy, rdzenie i głowice kolumn, piedestały, koła, łuki, kroksztyny: poziome, duże, małe.

 

 

 

 

SZTUKATERIA WEWNĘTRZNA

 

Przy produkcji elementów z działu sztukaterii wewnętrznej używamy najwyższej jakości polistyrenu ekstrudowanego zwanego potocznie styrodurem XPS. Cechuje go niepalność, wysoka odporność na wilgoć, niebywała twardość i idealna gładkość a także nadaje się od razu do szybkiego i łatwego montażu za pomocą kleju. Jest idealnym zamiennikiem sztukaterii gipsowej, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze. Styrodur XPS to także materiał w 100% ekologiczny.
W dziale sztukaterii wewnętrznej znajdują się: wszelkiego rodzaju gzymsy, listwy: wokółokienne, symetryczne, wsporniki, pilastry, kroksztyny oraz panele sufitowe.

 

 

 
Gzyms oświetleniowy sufitowy FOX24
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
Gzyms oświetleniowy ścienny FOX41
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
Bonia BO02
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
Bonia BO05
cena: 6.49 zł
cena: 5.49 zł
Gzyms oświetleniowy ścienny FOX50
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
Gzyms oświetleniowy sufitowy FOX24
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
Gzyms oświetleniowy ścienny FOX41
cena: 9.99 zł
cena: 7.30 zł
1 2 3 4 5

 

Kom:   530 71 71 71

 

 

E-mail: biuro@gzymsy24.plPopularne tagi:

listwy przypodłogowe

gładkie listwy

Panele 3D

listwy sufitowe

listwy oświetleniowe

payu